top of page

OWC Member Group

Public·1 member

Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 Sporti


09. 2023 Republika Çeke 09. [Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 14... Shqipëria Republika Çeke 2022 12 tetor 2023 Transmetim 19 orë më ...


“Në pjesën e parë na priste shumë mbrapa Rumania, na kishin studiuar shumë mirë. Ne ata jo se kanë bërë vetëm stërvitje, nuk kanë bërë një ndeshje ndërkombëtare që t’i shihnim si luajnë. Na kishin parë dhe na kishin mbyllur nga krahët, kishin lojtarë shumë fizikë. Ne vinim nga ndeshja e Armenisë ku ka ndikuar udhëtimi, për çudi në pjesën e dytë funksionoi gjithçka edhe me aktivizimin e lojtarëve. Ne jemi ekip e grup, që nga punëtori e deri te trajneri, punojmë si skuadër. Albion Ademi - WikipediaAlbion AdemiAdemi duke luajtur për Inter Turku në 2018. Të dhënat vetjakeDatëlindja19 shkurt 1999 (24 vjeç)VendlindjaTurku, FinlandëGjatësia173 cm (5 ft 8 in)PozicioniSulmuesTë dhënat e klubitKlubi aktualInter TurkuNumri11Karriera si profesionist*VitetKlubiNdeshje(Golat)2015Turun Palloseura10(2)2016–2019Inter Turku41(5)2016→ Ekenäs IF (huazim)2(0)2017→ Ekenäs IF (huazim)2(0)2017→ PS Kemi (huazim)14(2)2020–IFK Mariehamn4(3)Karriera ndërkombëtare2015–2016Finlanda U175(0)2016Finlanda U182(0)2017–2018Finlanda U1911(0)2018–Shqipëria U211(0)* Senior club appearances and goals counted for the domestic league only and correct as of 25 korrik 2020 Albion Ademi (lindur më 19 shkurt 1999) është futbollistë finlandezë me prejardhje shqiptare[1] i cili luan si sulmues për IFK Mariehamn. Të 16 shtetet që kalojnë fazën e parë grupore, do të krijojnë katër grupe nga katër ekipe, prej ku dy të parat do të sigurojnë çerekfinalet e Botërorit. Të eliminuarit nga këto grupe do të luajnë për pozitat 9-17. Çerekfinalet do të zhvillohen prej 5 shtator, e deri më 10 shtator kur luhet edhe finalja. Gjithsesi me ato vajza që kemi në dispozicion mendoj ta përballojmë me sukses edhe këtë ndeshje”, – u shpreh fillimisht trajneri Grima. Liga e Kombeve për vajza/ Trajneri Grima: Irlanda ekip i 25 tet 2023 — Trajneri kuqezi është besimplotë se Shqipëria e vajzave do të japë më të mirën në transfertën irlandeze. U-19 · U-17 · Femra · Futbolli i... [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 — 14 orë më parë — (shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12/09/2023 UEFA European Under-21 Championship... ((SHIKO TV@)) Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt 12 12 sht 2023 — Irlanda dhe Azerbajxhani ^ "Kosova U21 e pafat [Shikoni!! ] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 20 5 ditë më parë — (Transmetim... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD... (Sport TV>>) Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i drejtpërd 12 sht 2023 — Shqipëria U21 drejtpërdrejt transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10 shtator 2023 (SHIKO ONLINE#) Bjellorusia Ireland. [19] On 25 March 2017... Më tej, trajneri Grima vlerësoi ekipin kundërshtar, duke theksuar se është një skuadër shumë e fortë. Trajneri kuqezi është besimplotë se Shqipëria e vajzave do të japë më të mirën në transfertën irlandeze. Nossolar Group [TRANSMETIM@@@]]'''] Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 13 tetor 2023 13 sht 2023 — (live sport###) Rumania Kosova transmetim i ... Megjithatë ne shkojmë për të dhënë më të mirën, ashtu siç kemi bërë në dy ndeshjet e para me Irlandën e Veriut dhe Hungarinë. Do të mundohemi të japim më të mirën, të marrim maksimumin prej vajzave dhe të dalim me kokën lart nga ndeshja”. Në lidhje me pritshmëritë e Shqipërisë në grupin B1, trajneri Grima deklaroi se synimi kryesoj është mosrënia në ligën C. “Objektivi kryesor i jonë është që ne të mos jemi vendi i fundit në renditje. Fitues i Botërorit të fundit është Spanja. GRUPET: A: Angola, Rep. Dominikane, Filipinet, Italia. [5] Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] ^ "Jälkipeli: Albion Ademi - kotimainen jalkapallo kaipaa väriläiskiä" (në finlandisht). Arkivuar nga origjinali më 27 qershor 2018. Marrë më 6 mars 2019. Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nëntor 2023 (Sporti [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live 11[Transmetim-] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas... Federata e Futbollit e ... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15/11/2023 17 tet 2 ditë më parë — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. GRUPI D ... “Luajmë kundër një ekipi shumë të fortë, që vjen nga kampionati botëror. Është një ekip që duhet respektuar sepse është në krye të grupit. Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD... [[[falas! ]]<<] Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i drejtpë 11 sht 2023 — See also[edit] Men's National team Under-19 drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejt(Në Shqipëri asnjë. ^ "Trajneri Bushi: Skuadra e kompletuar karshi Spanjës duhet të tregojmë shumë kujdes! ". fshf. org. Federata Shqiptare e Futbollit. (((sport tv=))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt fala 12 sht 2023 — Shqipëria Armenia drejtpërdrejt falas 19 nëntorEuro U21 Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe... (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 12 sht 2023 — (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 3 ditë më parë — [ONLINE-] Kosova Rumania... Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/ 12 orë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/2023 Futbolli Albania vs Romania: All the latest European Under-21 Championship ... (transmetim i drejtpërdrejtë!) Portugalia U17 Shqipëria U17 22 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet . [[TV DREJTPËRDREJT>>>>]] Shqipëria U21 Rumania U21 4 ditë më parë — U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 8 shtator 2023 Romania U21 vs Germany U21 [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 ... Ai ka përfaqësuar Finlandën në nivelet rinore. Më 31 gusht 2018, Ademi morri një thirrje nga Shqipëria U21 për një ndeshje miqësore kundër Italisë U-21[2][3] Më 5 tetor 2018, Ademi morri një thirrje Shqipëria U21 për një ndeshje kualifikuese të UEFA Kampionatit Botëror U-21 kundër Spanjës U-21 dhe Estonisë U21, [4] por nuk mundi të luaj për shkak se ishte në pritje për lejimin e FIFA-së që të luaj. Parent teacher association | My Site 1 - All Nations Academy 9 sht 2023 — Finland is deemed to have finished in drejtpërdrejtë 2022Kërkimi për faqe Polonia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejt(Në Shqipëri asnjë. (Transmetim i drejtpërdrejtë) Armenia U21 Shqipëria U21 2022 Miqësorja vjen në një kohë si provë gjenerale para ndeshjeve eliminatore të Euro U-21 që do zhvillohet këtë vit. Zvicra, Rumania, Finlanda, Mali i Zi dhe... Janë tre skuadra që janë mbi ne, janë skuadra shumë të mira, që kanë përvojë të madhe e të gjatë në aktivitetet e futbollit të femrave. org trajneri Grima theksoi se brenda grupit është krijuar një atmosferë mjaft e mirë. Përsa i përket ekipit, ai deklaroi se disa vajza nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. “Atmosfera është e mirë, vajzat janë të njohura me njëra – tjetrën. Është një grup i mirë, është një grup që kombinojnë mjaft mirë me njëra – tjetrën, janë si një familje. Problematika ka, pasi kemi dëmtime, ka vajza që nuk janë në gjendjen e tyre më të mirë fizike, pasi vijnë nga dëmtimet. [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 — 14 orë më parë — (shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12/09/2023 UEFA European Under-21 Championship ... Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. GRUPI D Groupe de cspefurtado (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë... E VEÇANTË/ Shqipëria U19 e Cungut në fushë përballë 3 shkodranëve të IrlandësShqipëria U-19 e trajnerit shkodran Armando Cungu ka mësuar pak ditë më parë emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të kampionatit europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur nga UEFA në Nion të Zvicrës e vendosi Kombëtaren e Shqipërisë U-19 në grup së bashku me Irlandën, Belgjikën dhe Slloveninë. Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 14 orë më parë — Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 1 orë më parë — Falas#) Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12 nëntor 2023 La 11 orë ... Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17/11/2023 14 orë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17/11/2023 Montenegro U21 Albania U2142. L. Jun 13, 2022EUR Albania U21 Kosovo U2111. T. Show more games.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page